Våra kontor

Vårt huvudkontor ligger i Stockholm/Jordbro. Vi har också kontor i Göteborg och Malmö.
Vill du kontakta oss kan du antingen skicka ett E-mail eller ring/maila någon av oss som är listade nedan.

Besöksadress

Safe Logistics – Stockholm/Jordbro
Rörvägen 22
136 50 Jordbro
010-1689700
info@safelogistics.se
 
Safe Logistics – Göteborg
Marieholmsgatan 64
415 02 Göteborg
010-1689710
 info@safelogistics.se
 
Safe Logistics – Malmö
Cederströmsgatan 4
212 30 Malmö
010-1689720
info@safelogistics.se
 
Fakturaadress:
Safe Logistics Sweden AB
Kund-Id LKH1548
FE 108
105 69Stockholm
För att mejla in din faktura använd denna adress, lkh0000@tps.banctec.se (säkerställ att kund-id står med på fakturan)

Organisationsnummer 556482-1956
Bankgironummer (Payex) 5061-9220

Vill du komma i kontakt med ekonomiavdelningen? Mejla till: ekonomi@safelogistics.se
 

Våra anställda

Namn Position Email Tel nr Kontor Kontorsnummer
Tobias Karlsson Transportledning Malmö tobias.karlsson@safelogistics.se 010-1689742 Malmö 010-1689720
Nils Olofsson Transportledning Göteborg nils.olofsson@safelogistics.se 010-1689703 Göteborg 010-1689710
Jalle Wetterström Platschef Göteborg jalle.wetterstrom@safelogistics.se 010-1689701 Göteborg 010-1689710
Emelie Eriksson Administration & Ekonomi emelie.eriksson@safelogistics.se 010-1689722 Stockholm 010-1689700
Ulf Evaldsson Transportledning Stockholm ulf.evaldsson@safelogistics.se 010-1689735 Stockholm 010-1689700
Jonas Henriksen Kund- & Ordermottagning jonas.henriksen@safelogistics.se 010-1689736 Stockholm 010-1689700
Bjarne Henriksen VD bjarne.henriksen@safelogistics.se 010-1689719 Stockholm 010-1689700

Tobias Karlsson - Transportledning Malmö
Epost: tobias.karlsson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689742
Address: Malmö
Kontorsnummer: 010-1689720
Nils Olofsson - Transportledning Göteborg
Epost: nils.olofsson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689703
Address: Göteborg
Kontorsnummer: 010-1689710
Jalle Wetterström - Platschef Göteborg
Epost: jalle.wetterstrom@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689701
Address: Göteborg
Kontorsnummer: 010-1689710
Emelie Eriksson - Administration & Ekonomi
Epost: emelie.eriksson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689722
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Ulf Evaldsson - Transportledning Stockholm
Epost: ulf.evaldsson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689735
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Jonas Henriksen - Kund- & Ordermottagning
Epost: jonas.henriksen@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689736
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Bjarne Henriksen - VD
Epost: bjarne.henriksen@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689719
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700