Personal

Den största och viktigaste tillgången hos oss är vår personal. De är alla handplockade och många av dem har arbetat länge hos oss. Våra medarbetare är välutbildade och har en stor social och kulturell kompetens. De bidrar alla till den gedigna kunskapsbank som finns i vårt företag. Vad det än handlar om, så utförs detta arbete med engagemang och professionalitet.

Vill du kontakta oss kan du antingen skicka ett mail till info@safelogistics.se eller ring någon av våra medarbetare, se ”Kontakt”.

Namn Position Email Tel nr Kontor Kontorsnummer
Peter Alden Transportledning Stockholm peter.alden@safelogistics.se 010-1689730 Stockholm 010-1689700
Göran Kvarnerup Platschef Malmö goran.kvarnerup@safelogistics.se 010-1689716 Malmö 010-1689720
Nils Olofsson Transportledning Göteborg nils.olofsson@safelogistics.se 010-1689703 Göteborg 010-1689710
Jalle Wetterström Platschef Göteborg jalle.wetterstrom@safelogistics.se 010-1689701 Göteborg 010-1689710
Emelie Eriksson Administration & Ekonomi emelie.eriksson@safelogistics.se 010-1689722 Stockholm 010-1689700
Carl Frykfeldt Ekonomichef carl.frykfeldt@safelogistics.se 010-1689738 Stockholm 010-1689700
Ulf Evaldsson Transportledning Stockholm ulf.evaldsson@safelogistics.se 010-1689735 Stockholm 010-1689700
Jonas Henriksen Kund- & Ordermottagning jonas.henriksen@safelogistics.se 010-1689736 Stockholm 010-1689700
Erik Hallgren Platschef Stockholm / Kvalitet erik.hallgren@safelogistics.se 010-1689741 Stockholm 010-1689700
Bjarne Henriksen VD bjarne.henriksen@safelogistics.se 010-1689719 Stockholm 010-1689700

Peter Alden - Transportledning Stockholm
Epost: peter.alden@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689730
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Göran Kvarnerup - Platschef Malmö
Epost: goran.kvarnerup@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689716
Address: Malmö
Kontorsnummer: 010-1689720
Nils Olofsson - Transportledning Göteborg
Epost: nils.olofsson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689703
Address: Göteborg
Kontorsnummer: 010-1689710
Jalle Wetterström - Platschef Göteborg
Epost: jalle.wetterstrom@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689701
Address: Göteborg
Kontorsnummer: 010-1689710
Emelie Eriksson - Administration & Ekonomi
Epost: emelie.eriksson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689722
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Carl Frykfeldt - Ekonomichef
Epost: carl.frykfeldt@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689738
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Ulf Evaldsson - Transportledning Stockholm
Epost: ulf.evaldsson@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689735
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Jonas Henriksen - Kund- & Ordermottagning
Epost: jonas.henriksen@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689736
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Erik Hallgren - Platschef Stockholm / Kvalitet
Epost: erik.hallgren@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689741
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700
Bjarne Henriksen - VD
Epost: bjarne.henriksen@safelogistics.se
Tel dir: 010-1689719
Address: Stockholm
Kontorsnummer: 010-1689700